Counter Strike 2 Korsan Kullanıma Yenik Düştü: Daha Şimdiden Torrentte

Duyurusuyla oyun dünyasını düğün bayram yerine çeviren Counter Strike 2 için gözümüz yollarda bekleyişimiz devam ederken şanslı bir azınlık ise oyunu deneyimlemekle meşgul. Ancak kimi kullanıcılar Counter Strike 2 dosyalarını torrent sitelerine yüklemeye dahi başlamış vaziyetteler.

Counter Strike 2 şimdilik kapalı beta döneminde.

Valve tarafından güvenilirlik, oynanış süresi ve başka diğer özellikleri sağlayan hesap sahiplerine giden özel davetle katılınabilen CS 2 kapalı betası elbette bu daveti almayan çoğunluktaki oyuncu grubu tarafından biraz kıskançlıkla izleniyor.

Görünüşe göre bu oyuncular çareyi Counter Strike 2’nin korsan versiyonuna ulaşmakta buluyorlar!

Henüz kapalı beta aşamasında olduğunu belirttiğimiz Counter Strike 2 şimdiden bazı torrent sitelerindeki yerini almaya başladı bile. Oyuna bu yolla erişen oyuncular elbette çevrimiçi özellikleri kullanamıyorlar ancak oyundaki botlarla maçlar yapıp oyun alanı ve diğer özellikleri de diledikleri gibi keşfedebiliyorlar. Tabii ufak bir hatırlatma yapmadan da geçmek olmaz, oyuna bu şekilde yasadışı yerlerden ulaşmak bilgisayarınıza geri dönülemez zararlar verebilir.

Peki Counter-Strike 2 ne zaman çıkış yapacak?

Valve tarafından yapılan resmi duyuruya göre oyun 2023 yılının yaz aylarında oyuncularla buluşacak ancak henüz net bir çıkış tarihi verilmiş değil. Bunun yanında CS 2’nin ücretsiz bir biçimde karşımıza çıkacağını da hatırlatmakta fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir