Çekilişten 6 Kilo Deterjan Kazandığı Haberini Gururla Duyuran Kişi Hepimize Ekonomik Gidişatımızı Sorgulattı!

İnternette hemen her gün bir çekilişe denk geliriz. Bunlar genelde telefon, tablet, araba, ev eşyası ve hatta tarot çekilişi bile olabilir. Hani şu sayfayı takip et, yorum at cinsinden. Ama artık ekonomi o kadar bozuldu ki fakirleşen insanımız deterjan çekilişlerinden medet umar oldu. Twitter’da @jwdaltons adlı bir kullanıcı, aylar önce 6 kilo deterjan çekilişine katıldığını ve hediyesini evine gönderdiklerini paylaştığı bir tweet attı. Tabii olaya trajikomik yorumlar da gecikmedi.

Sosyal medyada çekiliş yapmayan sayfa artık yok denecek kadar az. Eskiden bu tür çekilişleri başka mecralardan takip ederdik. Bazen bir dondurma çubuğu, bazen de tek içimlik bir kahve olurdu bu. Şimdilerde her sayfa kendi çekilişini yapıyor.

Ancak ekonomi giderek kötüleştikçe verilen hediyelerin değerinde düşüş oldu. Eskiden telefon, araba, ev çekilişleri insanımızı cezbederken şimdi bir deterjan çekilişine bile yüzlerce insan katılıyor.

Twitter’da @jwdaltons adlı kullanıcı da onlardan biri. Kendisine çekilişten 6 kilo deterjan çıktığını duyurunca bakalım kimler bu olaya ne yorum yaptı?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx