Zeynep Alkan: Sevgilimden ayrıldım, kariyerime aşığım!

2012 yılında boşanan yönetmen Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör’ün kızı Zeynep Alkan’dan geçtiğimiz yıl Survivor 2023’te ünlüler takımında mücedele etmişti. Alkan, elinde kırık olunca yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştı.

“BENİ EPEYCE KAYGILANDIRAN BİR ŞEY VAR”

Ameliyat olan Survivor Zeynep, sağlık durumu hakkında bilgi verirken, İstanbul’a döndükten sonra yaşadığı zorlukları şu sözlerle anlatmıştı:

Merhaba güzel insanlar. Uzun süredir yanınızda değildim gerçekten çok özledim. ‘Sosyal medyayı kullanmayı unutmuşum’ desem yeridir. Survivor maceram elimde yaşadığım sakatlık yüzünden sona erdi. Ameliyat oldum, şimdi çok daha iyiyim. Onca zorluktan sonra kabullenmek istemesem de ‘Her işte bir hayır vardır’ diyorum. Döndüğümde çok şey değişmişti. Memleketim Hatay’dan eser kalmadı. Üstüne babaannem, ardından anneannem veda edemeden bu hayattan göç olup gittiler. Tarifsiz bir acı. Herkesten birbirinden anlamlı mesajlar aldım, hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Beni güçlendiren sizin bana olan inancınızdı. Sakatlığım başıma gelmeseydi de sonuna kadar mücadele etmeye devam ederdim. Lakin ne yaşarsan yaşa hayat tüm hızıyla devam ediyor ve ben başka projelerde bir araya gelmek için sabırsızlanıyorum. Zeynep’i tanıma fırsatı verdiği için Survivor’a ve emeği geçen bütün herkes sağ olsun, var olsun. Kırmızıyı her gün çok özlüyorum. Özellikle Cansu Tuman’la kavuşmak için de gün sayıyorum. Bu kadar konuşmuşken şunu da ekleyeyim. Beni epeyce kaygılandıran bir şey var ki o da doymuyorum, nasıl bir his unutmuşum. İnşallah şu kıtlıktan çıkma psikolojimi bir an önce geride bırakırım.

“İKİ DEFA AMELİYAT OLDUM”

Zeynep Alkan, Nişantaşı City’s’de görüntülendi. ‘Survivor’ yarışmasında elinden sakatlanan oyuncu, “İki defa ameliyat oldum. Sonunda toparladım ve iyileştim. Sakatlığımdan dolayı yazın çok bir şey yapamadım. Sakin geçti. Ailemle zaman geçirdim” dedi.

“TEMELLİ TÜRKİYE’YE GELDİM”

Bir dönem Hollanda’ya yaşayan Alkan, “Temelli Türkiye’ye geldim. Yurt dışında bir ayağım olacak ama burada yapacaklarım olduğu için artık geldim” diye konuştu.

“NASIL İNSAN OLDUĞU ÖNEMLİ”

Hollandalı sevgilisi Wesley Pabis ile ayrıldığını açıklayan Alkan, “Ayrıldım. İş ve kariyerime aşığım” dedi. Oyuncu, “Yabancı biri olmasının ilişkinize etkisi oldu mu?” sorusuna, “Kendime dünya vatandaşı gözüyle bakıyorum. O da öyleydi. Nereli olduğu değil; nasıl insan olduğu önemli…” yanıtını verdi.

“BARIŞMA DURUMLARINI SANMIYORUM”

Geçtiğimiz günlerde 2012 yılında boşanan babası Hamdi Alkan ile annesi Canan Hoşgör ile yemek yediği anı Instagram’dan paylaşan Alkan, “Araları zaten kötü değil. Sonuçta iki çocukları var. Arada buluşmak bize ve onlara da iyi geliyor. Barışma durumlarını sanmıyorum ama onlara sorun” ifadelerini kullandı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx